12 Eylül 2015 Genişletilmiş İstişare Toplantısı
Genişletilmiş İstişare Toplantısı 12 Eylül 2015 tarihinde Mersin' de gerçekleştirilecektir. ...
20.08.2015
Devamı
 
Duyuru : GİAF Genel Kurulu
Güney ve Güneydoğu Genç İş Adamları Federasyonu (GİAF) olağanüstü Genel kurul toplantısı 6 Aralık 2014 cumartesi günü, saat:16:00'da TİTANİC DELUXE HOTEL BELEK-ANTALYA'da yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı taktirde 2. Toplantı 13 Aralık 2014 tarihinde aynı yerde ve saatte ekli gündem ile yapılacaktır.

1- Açılış ...
09.12.2014
Devamı
 
ÜYE DERNEKLER
GERİ GİT
ÇUGİAD

ÇUGİAD - ÇUKUROVA GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ  

DERNEK KÜNYESİ  


Kuruluş Tarihi: 1992

Başkan: ÖMER FARUK SAKARYA

Üye Sayısı: 129

Merkez : Adana

Telefon : 0322 457 17 11

Faks      : 0322 458 42 67

e-mail : cugiad@cugiad.org

web : www.cugiad.org

Adres :  Kurtuluş Mah. Mücahitler Cad. Ahmet Adakoğlu İş Merkezi No: 78/20 (Yeni Valilik Karşısı Migros Üzeri Asma Kat) ADANA

Dernek Koordinatörü         : Feride ÖZDEMİR

YÖNETİM KURULU  


Başkan                                 : Ö.FARUK SAKARYA

Başkan Yrd.                         : M.SİMGE BAŞ
Genel Sekreter                   : KAZIM TOSUN
Sayman                                : HAKAN BURÇ
Üye                                        : ALİ FUAT ÇERÇER
Üye                                        : EFSUN ERKEMEN
Üye                                        : RAFET MİLLİGEÇMİŞ DÖNEM BAŞKANLARI  

Kurucu Başkan : İlhami GÜNSEL

3. ve 4. Dönem Bşk. : İbrahim İNAN

5. ve 6. Dönem Bşk. : Selçuk TANRISEVER

7. Dönem Başkanı    : Tarkan KULAK

8. Dönem Başkanı    : Ayhan ŞENBAYRAK

9. Dönem Başkanı    : Barış RİŞVANOĞLU

10.Dönem Başkanı : Hakan ÇELİK

ÇUGİAD HAKKINDA  

Çukurova Genç İşadamları Derneği, bölgesel ve ulusal boyutta iş dünyasındaki iletişim eksikliğinin giderilmesine katkıda bulunmak ve kamuoyunun aydınlanma ihtiyacı duyduğu konulara eğilme düşüncesinden hareketle 1992 yılında kuruldu.

Genel merkezi Adana'da bulunan ÇUGİAD, iş dünyasının daha verimli ve yapıcı projeler üretmesi için “her türlü istismardan uzak temiz toplum ve temiz politika kurallarının uygulanması” gerektiği ilkesini benimseyerek faaliyetlerini sürdürüyor.

Üyelerine mesleki bilgi ve kendi aralarında iletişim sağlamak amacına uygun her türlü desteği vermeye çalışan ÇUGİAD bunun için, ulusal kalkınmamızın bilinçli ve rasyonel olmasını sağlamak üzere işadamlarının hizmet sektörü, bankacılık, mali sektör, diğer finans kuruluşları, yardımcı hizmetler, eğitim kurumları, sendikalar, mahalli idare ve belediyeler, vakıflar, üniversiteler, diğer sivil toplum örgütleri ve devlet kurumları ile mesleki, sosyal ilişkilerini sağlamaya çalışıyor.

Ulusal birliğin korunması, Atatürk düşünce ve reformlarının savunulması, laik cumhuriyetin tartışmasız desteklenmesi, hukuk devletinin tam anlamıyla yaşatılması ve geliştirilmesi, demokratik parlamenter rejimin işlemesi ilkelerini benimseyen ÇUGİAD, üyeleri arasında toplumsal ve ticari ilişkileri geliştirmeye yönelik etkinlikler yapmakta ve sosyo-ekonomik konularda tartışma ortamı yaratarak sonuçlarını kamuoyuna sunmakta.

Ulusal çıkarlara uygun çağdaş ve demokratik ülkelerin aynı paraleldeki meslek kuruluşları ve diğer örgütleri arasında dünya çapında dostluk ve iletişimler kurmak yoluyla uluslar arsı anlayış, iyi niyet, barış ve işbirliği olgusunu geliştirmeyi amaçlayan Çukurovalı Genç İşadamları, aynı amaç için kurulmuş diğer GİAD'lar ile işbirliği yaparak, kurucu üyelerinden olduğu TÜGİK ve GİAF içerisinde kuruluş amacına uygun olarak her türlü faaliyete katılıp, bu organizasyonlarda derneği en iyi şekilde temsil etmeye çalışmakta
.

GERİ GİT
© GİAF Güney ve Güneydoğu Genç İş Adamları Federasyonu